Hotel Camana Veglia ****

Sei il proprietario?
Clicca qui!

Pokoje:

Romantik

Bio Plus

Comfort

 
  • Camana Veglia-Livigno-Foto

Kamkoli se podíváte, během svého pobytu v HBY je Camana Veglia: a zařízení, které nabízí svým hostům nekonečné a příjemné překvapení a vyzařuje rustikální, ale elegantní atmosféru.

Tento dům, jak se s oblibou nazývá Carla, dcera Dad Sandro Mottini, následuje dlouhou dobu, nabízí svým hostům nezapomenutelné okamžiky, v nichž nejlepší dovolenou splývá s pravém přátelství.

Camana Veglia je teplé a harmonické prostředí, s důrazem na detail. Dvanáct pokoje jsou odlišné od sebe navzájem, ale každý z nich má svůj vlastní zvláštní pozornost uspokojovat všechny potřeby.

Naše bohatá snídaně formou bufetu je náš způsob, jak popřát vám dobrý den. Pro Vaše pohodlí máme lyžařské skladovací prostory se sušičkou lyžařských bot. Máme parkování venku nebo na žádost garáži riscaldato.tel Galli Livigno, zjistíte, ty malé znaky, které označují přítomnost milující ruku k neustálému hledání pro vylepšení zvýšit svůj blahobyt.


Služba

Podrobnosti

- Výtah
- Úschovna kol
- Lyžárna
- parkování
- Garáž
- Bar
- Wifi
- Skipass Free
- Otevřený pro veřejnost restaurace

Léčba: Plná Penze
Pokoje: 12

Romantik

  • Romantik-Livigno-Foto
  • Romantik-Livigno-Foto

To rozhodně není láska, která chybí v Romantik.

Dva mají postel s nebesy, další s vyřezávanou pelest je prostor pro romantické lyžaře, kteří mohou komunikovat s sousední místnosti. A co místnosti se sbírkou visacích zámků a starožitnosti s infračervenou kabinou.

Všechny pokoje asi 18 až 20 metrů čtverečních, jsou z velké části s balkonem. Někteří v podkroví nabízejí výhled na našich krásných hor, někteří dávají druhý k jihu k severu. Sprcha nebo vana v koupelně.


Služba

Podrobnosti

- Balkon / terasa

Minimální obsazenost: 1 Osob
Koupel: 2 - 2
Povrch: 18 m²
Check-in:
Check-out:

Bio Plus

  • Bio Plus-Livigno-Foto
  • Bio Plus-Livigno-Foto

Otevření dvířek je vůně borovice zabalit společně s měkkými, teplé barvy přírodních tkanin záclony, polštáře a koberce tkané v Valtellina.

Nic se tu náhodou: kolovrátku, staré mlýnky na kávu jsou dva ze sbírek v tomto typu pokoje.

Dva mají zednické kamna, některé v podkroví mají modřín paprsky, které se zdá být v horské chatě na balkonech a vítáme Vás v teple přikrývky, aby si hvězdnou oblohu, i když je studený je ostrá.

V koupelnách sprchový kout kabina s parní lázni nebo vířivce k odpočinku po krásné lyžování nebo po tomto nádherné procházky v Národním parku Stelvio.

V těchto místnostech 23-25 metrů čtverečních se očekává, přidat postel li to nutné nebo rozkládací pohovku.


Služba

Podrobnosti

- Televize

Minimální obsazenost: 1 Osob
Koupel: 2 - 3
Povrch: 23 m²
Check-in:
Check-out:

Comfort

  • Comfort-Livigno-Foto
  • Comfort-Livigno-Foto

Pouze dva vzorky, z nichž jeden je v podkroví, mnoho pomazlení za pouhých 14 metrů čtverečních, jediný matrace pro velké pohodlí od 150 cm x 190 cm, koupelna se sprchou a vodními tryskami, balkon.

Trochu zacházet jako singl, což obálkování atmosféra spát ve dvě velmi úzké.


Služba

Podrobnosti

- Televize

Minimální obsazenost: 1 Osob
Koupel: 2 - 2
Povrch: 14 m²
Check-in:
Check-out:

Facebook

Snídaně

  • Camana Veglia-Livigno-Foto

Recenze

Pobývali jste tu? Zanechat komentář!

Contact


Kde nás najdete